Zkouška ohněm

30. března 2017 v 21:08 | Amarry
Zkouška ohněm. Slovo tolikrát použíté, ale co přesně se jím vyjadřuje? Bolest, zármutek, těžké životní období, špatný den? Pro každého může být zkouška ohněm něco jiného, a přesto tatáž událost někoho zničí, spálí, a druhý ji přejde bez mrknutí oka.Jak se však vyrovnat s takovou zkouškou? Ať je jakákoli, nehledě na okolí, pro nás samé je to velice těžké, jinak bychom to tak nenazvali. Existuje vůbec způsob, jak si něčím takovým projít bez jizvy na duši nebo na těle?

A co když je zkouška ohněm celý náš život? Každý den, každá událost, každé naše slovo a čin. To vše ovlivňuje naši budoucnost a je jen na nás, jak se v danou chvíli zachováme. Naši zkoušku si tak můžeme usnadnit, nebo naopak stížit. Pak procházíme opravdovým peklem.

Nikdo z nás neví, co se stane za pár minut, natož za týden, měsíc, rok... Ať nám život připraví cokoli, měli bychom to brát s nadhledem a pozitivně, protože ať nás plameny spalují sebevíc, ještě nás nepohltily a to je důležité. Neustále jsme zkoušeni a je jen na nás, jak tu každodenní zkoušku zvládneme...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shinveg Shinveg | Web | 31. března 2017 v 8:22 | Reagovat

Myslím,že procházíme celý život "Zkouškou ohněm." a né každá taková zkouška musí být špatná. Přinejmenším nám dá dobré zkušenosti.

2 Amarry Amarry | 31. března 2017 v 19:32 | Reagovat

[1]: Ano, to je pravda. Hlavně s těmi zkušenostmi souhlasím. Nakonec, jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama