uvazuju

České letáky aneb Nekup to!

20. června 2017 v 22:01 | Amarry
Satirický článek na obsah reklamních letáků. Příjemnou zábavu ;)

Když váš majetek není váš...

12. června 2017 v 20:16 | Amarry
Jak to dopadá, když majetek, který vlastníte, který jste si zakoupili, který skladujete, který opečováváte a zacházíte s ním s nejlepšími úmysly, není váš? O tom bych se ráda rozepsala v dnešním článku. Je to situace z mého každodenního života. Ať bude text vyznívat jakkoli, nechci, aby mě čtenáři litovali, nechci, abych pro to byla souzena. V první řadě bych ráda poukázala na to, jak je důležité pěstovat důvěru mezi lidmi, zvláště, jedná-li se o rodinné příslušníky.

Různá měřítka sarkasmu

27. května 2017 v 23:47 | Amarry
Sarkazmus. Jedna z věcí, ve které se často vyžívám. Baví mě. Ale jak jsem zjistila, není sarkazmus jako sarkazmus. Jak to?

Státní maturity? Ne, jen korupce.

27. dubna 2017 v 22:58 | Amarry
Státní maturity. Letos patřím mezi stovky maturantů, kteří se pokusí získat lejstro hodnotící naše vzdělání. No jo, ale co musíme udělat proto, abychom ho vůbec dostali? Asi vás to bude šokovat, ale vědomosti s tím nemají co dělat.

Modrá velryba

14. dubna 2017 v 21:35 | Amarry
Posledních pár dní omílané téma. Ale dovolte mi pár otázek. JAK NĚCO PODOBNÉHO MOHLO PROJÍT PŘES TOLIK CENZUROVANÝ INTERNET? PROČ HRU NEZARAZILI JIŽ PŘED MĚSÍCEM, KDY SE O NÍ VĚDĚLO?! PROČ SE OPĚT UDÁLOSTI NECHALY DOJÍT AŽ NA SAMÝ OKRAJ? PROČ MUSELY ZEMŘÍT DĚTI?!

Smůla? Buďme šťastní!

8. dubna 2017 v 17:04 | Amarry
Z negativního přístupu nikdy nic pozitivního nemůže vzniknout. A přesto to spousta lidí nechápe. Stěžuje si na život. Ale život tu není proto, aby nám něco ulehčoval. My tu jsme proto, abychom si stvořili život, jaký chceme.

Problémoví lidé

31. března 2017 v 22:11 | Amarry
"Mám s ním problém." "Nesnášíme se." "Tohle mě nebaví." Jakmile něco podobného slyšíme, vnímáme řečníka jako pesimistu nebo při nejmenším jako silně negativního člověka. Podvědomě se od takových lidí distancujeme, protože si myslíme, že se s nimi nebudeme cítit dobře. V některých kolektivech se jim říká "problémoví lidé". Proč tak snadno odsuzujeme ostatní lidi? Jedná se skutečně o takový problém?
 
 

Reklama