zivotnistyl

Do koupelny na slovíčko

21. června 2017 v 10:41 | Amarry
A dnes konečně dlouho slíbený článek o kosmetice. Zkrátka a dobře, co to vlastně, je ta super voňavá věc v tubě, co trčí na okraji vany? Pojďme se na to podívat.

Jeden velký omyl a pár dalších...

15. června 2017 v 16:54 | Amarry
Pár domněnek pramenících z nepochopení...

Jak jsem byla feťákem...

7. června 2017 v 21:04 | Amarry
Dnešní článek je o tom, jak snadné je podlehnout čemukoli, co zlepšuje život, zároveň však ničí člověka jak psychicky tak fyzicky.

Rady a tipy pro minimalismus

31. května 2017 v 21:47 | Amarry
Konečně je zde slibovaný článeko radách a tipech pro životní styl minimalismu. Upřímně jsem nějakou dobu nevěděla, co přesně napsat, ale pak jsem samu sebe odkázala na vlastní životní styl, podle něhož jsem se rozhodla článek pojmout.

Přežitek jménem Facebook

30. května 2017 v 12:53 | Amarry
Nemám Facebook. Jaký je život bez něj?

Špatné důvody proč nosit podprsenku

28. května 2017 v 10:42 | Amarry
Dnešní článek o podprsenkách nepojednává o tipech, jak si vybrat tu pravou, ani o tom, jakou barvu zvolit, dokonce je mi i jedno, jestli ji někdo vůbec nenosí. Naopak, ráda bych poukázala na špatné důvody, proč podprsenku nosit a také lehce argumentovat tím, proč ji nenosit.

Hormonální antikoncepce - téma nejen pro dámy

23. května 2017 v 21:55 | Amarry
Hormonální antikoncepci v dnešní době bere téměř každá žena plodného věku. Od raného mládí až do menopauzy. Nikdo nám však neřekne, co dělá s naším tělem, co dělá s životním prostředím a jak nás ovlivňuje.

Štítná žláza aneb Jak si podmanit lidi na celý život

23. května 2017 v 19:58 | Amarry
Dnešní článek je o štítné žláze. Vím, že jsem slibovala další článek o minimalismu a o módním průmyslu, přesto však musím; moje vnitřní já věří, že je správné prvně zveřejnit článek na téma ŠTÍTNÁ ŽLÁZA.

Minimalismus - Úvod

5. května 2017 v 8:22 | Amarry
Dnešní článek je o minimalismu jakožto o životním stylu obecně. A díky novým informacím, které jsem získala, to vezmu i trochu oklikou, kdy se dopídíme k tomu, že všechno souvisí se vším. A pokud ne vždy, tak velice často ano.

Jsem pescetariánka a nic mi nechybí

1. května 2017 v 13:21 | Amarry
První článek, který se týká životního stylu, je o pescetariánství. Jak jsem zjistila, na českých webech to není příliš rozšířené téma. Ráda bych vás s ním seznámila a pokusím se vyvrátit nebo naopak doložit řeči, které se o tomto stravovacím způsobu vedou.

Úvod

22. dubna 2017 v 21:46 | Amarry
Rozhodla jsem se založit novou rubriku, kde bych ráda zveřejňovala články na téma životní styl a zdraví. A rozhodně tím nemyslím rady a tipy, jak si udržet štíhlou linii, jak co nejrychleji zhubnout, jak být stále krásná, jak sbalit co nejvíc kluků... Ne. Takový životní styl a zdraví na mysli nemám. Naopak. Již několik let se ve volném čase věnuju přírodní kosmetice, homeopatii a osobním pokusům a studiím, co se různých nemocí a chorob týče. Jsem přesvědčená, že většina nemocí a problémů tkví právě v životním stylu, stravě a špatné informovanosti lidí. Proto doufám, že vás, čtenáře, tím zaujmu a podaří se mi své znalosti a zjištění více rozšířit do společnosti. Zároveň bych taky ráda upozornila, že budoucí články jsou povětšinou čistě z mých zkušeností, tudíž si informace pravděpodobně nebude možné nikde ověřit. Maximálně zkouškou toho, co jsem již vyzkoušela já a osvědčilo se to. Snad se vám bude čtení líbit a získáte tak nový pohled na svět.
 
 

Reklama